04 Aralık 2005 Pazar

Türkiye'nin en büyük tarım fuarı Growtech Eurasia sona erdi.

5 yıldır Growtech Eurasia Fuarı'ndayız.

Her sene mart ayı içerisinde yapılmakta olan Growtech Eurasia fuarı bu yıl aralık ayı başında yapılmıştır. Beklentilerimizin çok üstünde uluslararası düzeyde gerçekleşen Growtech Eurasia fuarının tarım sektörü için önemi giderek artmaktadır.

Bu önemli fuarda siz değerli müşterilerimizle ve çiftçilerimizle geldiğimiz noktanın gururunu paylaşmaktan mutluluk duyduk. Her zaman kaliteyi ve üstün hizmeti ilke edinen firmamız ürün çeşitliliği ve kalitesiyle uluslararası alanda da ülkemizi temsil etmeye başlamıştır.

Başarının paylaştıkça büyüdüğüne inanan ve gücünü sizlerden alan firmamız gelecek Growtech Eurasia fuarında da sizleri ağırlamaktan gurur duyacaktır.

Bizi bu fuarda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, misafirlerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ve saygılarımızı sunarız.

Fuar ResimleriDoktor Tarsa | 04.12.2005
Yazan Doktor Tarsa Tarım , 09:21 | 0 yorum


DRT LOGO
Doktor Tarsa Tarım
San. ve Tic. A.Ş.

Antalya, Türkiye

1987 yılında ticaret hayatına bitki yetiştirme grubu elemanlarından torf ithalatı ve pazarlaması ile başlamıştır. Doktor Tarsa şu anda 3000'in üzerinde ürün çeşidi ile Türk tarımına ve sanayisine hizmet vererek gelişmeye devam etmektedir.
Ayrıntılı bilgi için...

Üyelik

Bilgi: E-bültenimiz ellerine ulaşmamış olanlar webmaster@drt.com.tr adresine bildirebilirler.