15 Temmuz 2006 Cumartesi

2006 Patates Turu İzlenimleriSQM, YARA birlikteliğiyle Doktor Tarsa Tarımın Türkiye'de düzenli yapmış olduğu eğitim seminerlerinden 2006 Patates Turu başarıyla gerçekleştirilmiştir. YARA firmasından Dünya Teknik Müdürü Bay Barry Bull'un sunumlarıyla katıldığı eğitim turumuzda firmamızın uzman kadrosuyla çiftçilerimiz bir araya gelmiştir. Patates yetiştiriciliğinde gübreleme prensipleri ve yetiştiricilik bilgilerinin verildiği seminerler de çiftçilerimizin sorunlarına çözüm yolları aranmıştır. Her gün zorlaşan üretim koşullarında daha kaliteli ve birim alandan daha yüksek verim almanın önemini idrak eden firmamız Doktor Tarsa Tarım içinde bulunduğu sektöre ve beraber çalıştığı çiftçilerimize önem verdiğini göstermektedir. Bilginin paylaştıkça büyüdüğüne inanan
firmamız Türk Tarımının gelişmesi için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Gerek arazi ziyaretleri, gerek bayi toplantıları, gerekse de seminerleriyle gelişmiş yetiştiricilik ve gübreleme tekniklerini müşterileriyle paylaşmakta olan firmamız çiftçilerimizle el ele daha ileriye gitmenin haklı gururunu taşımaktadır.27 Mart 2006 Afyon Sandıklı, 28 Mart 2006 Konya, 29 Mart 2006 Niğde ve 30 Mart 2006 Nevşehir bölgelerinde düzenlenen seminerlerimize katılım seviyesi bir kez daha yaptığımız eğitim turlarının ne kadar gerekli ve önemli olduğunu ispat etmiştir. Dünya tarımında her gün gelinen nokta gelişen bilgi ve teknolojiyi öne çıkarmaktadır. Sektörün içinde olan bizim gibi firmalara bu gelişmeleri çiftçilerimize ulaştırmak sorumluluğu düşmektedir. Doktor Tarsa Tarım sorumluluğunun bilincinde olarak tüm imkânlarıyla Türk Tarımının ve Türk Çiftçisinin yanında hizmetlerini sürdürecektir.Bir sonraki seminer turumuzda görüşebilmek dileğiyle.

Yaşar AYDIN
Pazarlama Müdür Yardımcısı
Yazan Doktor Tarsa Tarım , 10:24 | 0 yorum


DRT LOGO
Doktor Tarsa Tarım
San. ve Tic. A.Ş.

Antalya, Türkiye

1987 yılında ticaret hayatına bitki yetiştirme grubu elemanlarından torf ithalatı ve pazarlaması ile başlamıştır. Doktor Tarsa şu anda 3000'in üzerinde ürün çeşidi ile Türk tarımına ve sanayisine hizmet vererek gelişmeye devam etmektedir.
Ayrıntılı bilgi için...

Üyelik

Bilgi: E-bültenimiz ellerine ulaşmamış olanlar webmaster@drt.com.tr adresine bildirebilirler.