17 Temmuz 2006 Pazartesi

Inta CDC Clima Kontrol Sistemi uygulaması

Türkiye'de topraksız tarımın öncü çiftçilerinden Sayın Murat Göncüoğlu tesislerinde ihtiyacı olan teknolojik alt yapı ihtiyaçlarının bilincinde ve sorumluluğunda olarak ihtiyaç duyduğu sistemleri kurmakta Doktor Tarsa Tarımı tercih etmiştir.


Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bulunan seralarında topraksız kültür ve otomasyon konusunda uzman Doktor Tarsa Tarım ekibi ile Sayın Murat GÖNCÜOĞLU uzun ve zahmetli bir çalışmanın ardından, topraksız tarımda yetiştiricilik için vazgeçilmez unsurlarından olan INTA CDN/INTA CDC gübreleme sulama otomasyonu ile klima kontrol sistemi tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kurulup programlanmıştır.


Doktor Tarsa Tarım işbirliği yaptığı yurtdışı firmalarının desteğini de alarak gerekli tüm kurulumları yapmasının yanında uzman ekibiyle işletmenin ihtiyaç duyduğu özel durumlara da çözüm getirmektedir. Yurtdışı teknik ekiplerin desteğiyle işletmelere satışın yanı sıra teknik destek, teknik servis ile eğitim hizmetlerini de sunmakta olan Doktor Tarsa Tarım gelişen teknolojileri takip ederek ulaşmış olduğu tüm yenilikleri Türk Çiftçisinin hizmetine sunmaya devam edecektir.

Yaşar AYDIN
Pazarlama Müdür Yardımcısı

Etiketler: , , , ,

Yazının devamını okumak için lütfen tıklayın.
Yazan Doktor Tarsa Tarım , 10:08 | 0 yorum


DRT LOGO
Doktor Tarsa Tarım
San. ve Tic. A.Ş.

Antalya, Türkiye

1987 yılında ticaret hayatına bitki yetiştirme grubu elemanlarından torf ithalatı ve pazarlaması ile başlamıştır. Doktor Tarsa şu anda 3000'in üzerinde ürün çeşidi ile Türk tarımına ve sanayisine hizmet vererek gelişmeye devam etmektedir.
Ayrıntılı bilgi için...

Üyelik

Bilgi: E-bültenimiz ellerine ulaşmamış olanlar webmaster@drt.com.tr adresine bildirebilirler.